Обікрали церкву

Працівники сектору кримінальної поліції Козятина звертаються до всіх громадян, максимально посприяти у встановленні осіб, що в ніч на 13 листопада 2017 року обікрали церкву в с. Глухівці

Обікрали церкву

Усім, хто володіє інформацією, можливо її повідомити через чергового поліції за номером 102. Якщо ви не бажаєте офіційно свідчити поліції, але можете допомогти слідству, дзвоніть на нашу гарячу лінію 068-308-01-25. Ми гарантуємо конфіденційність і передаємо поліції лише суть вашого повідомлення. Також можливо сконтактувати через місцевого священика Георгія.

Нам відомо, що три ікони мають історичну, художню та церковну цінність. Знаходились у храмі з 1913 року. А подарував їх приходу, саме цій громаді, в цю церкву губернатор м. Санкт-Петербурга. Проникли злодії у храм шляхом перекушування штаби з тильної сторони дверей. Є припущення, що скористались автотранспортом.

 

Коментарі

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up