Обікрали в електричці, побилися та розвели на гроші: про козятинський кримінал

Обікрали в електричці, побилися та розвели на гроші: про козятинський кримінал

Кримінальна хроніка Козятинщини минулого тижня (з 3 лютого по 9)

Минулої середи, 3 лютого до поліції повідомили — у вечірний час невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку електроконвектора.

Того ж дня козятинчанка повідомила про те, що не отримала субсидію за грудень 2020 року. А ще поліціянтам повідомили про грошові махінації — заявниця стверджувала, що її знайома, під приводом оформлення абонементу на передплату періодичних видань заволоділа коштами.

У четвер, 4 лютого у електропоїзді сполученням Жмеринка-Козятин в козятинчанина викрали сумку шкіряну чорного кольору. Там був гаманець та документи. Наразі  проводяться заходи по розшуку речей та встановлення злочинця.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up