Обласні судинні хірурги консультуватимуть у Козятині

Обласні судинні хірурги консультуватимуть у Козятині

Лікарі прийматимуть в приміщенні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги «Козятинська центральна районна лікарня» 22 березня  з 10.00

Адміністрація КП «Козятинська центральна районна лікарня» повідомляє, що жителі міста Козятина та Козятинського району матимуть змогу отримати спеціалізовану консультативну допомогу від обласних судинних хірургів клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

Лікарі прийматимуть в приміщенні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги «Козятинська центральна районна лікарня» 22 березня  з 10.00. Адреса — вул. Винниченка, 9 (вхід зі сторони вул. Героїв Майдану). 
Показами для отримання консультативної допомоги є гострі та хронічні захворювання артерій і вен.
Для отримання якісної консультації бажано пройти попереднє обстеження в сімейного лікаря та лікаря-хірурга поліклінічного відділення  центральної районної лікарні.

Читайте:

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Учні училища змагалися в Таллінні Учні училища змагалися в Таллінні
Приєднуйся до студентів ІТ-академії Приєднуйся до студентів ІТ-академії «Тримаємо віск гарячим!» «Тримаємо віск гарячим!» Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up