Обласні судинні хірурги консультуватимуть у Козятині

Обласні судинні хірурги консультуватимуть у Козятині

Лікарі прийматимуть в приміщенні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги «Козятинська центральна районна лікарня» 22 березня  з 10.00

Адміністрація КП «Козятинська центральна районна лікарня» повідомляє, що жителі міста Козятина та Козятинського району матимуть змогу отримати спеціалізовану консультативну допомогу від обласних судинних хірургів клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

Лікарі прийматимуть в приміщенні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги «Козятинська центральна районна лікарня» 22 березня  з 10.00. Адреса — вул. Винниченка, 9 (вхід зі сторони вул. Героїв Майдану). 
Показами для отримання консультативної допомоги є гострі та хронічні захворювання артерій і вен.
Для отримання якісної консультації бажано пройти попереднє обстеження в сімейного лікаря та лікаря-хірурга поліклінічного відділення  центральної районної лікарні.

Читайте:

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік
Як у Козятині Трійцю святкували Як у Козятині Трійцю святкували Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up