Футболісти школи ліцею пробилися до чергового етапу обласної гімназіади

У п’ятницю, 24 січня, в спорткомплексі залізничного училища відбувся зональний турнір обласної гімназіади з футзалу серед школярів п’ятикласників.

До господарів манежу футболістів школи-ліцею мали приїхати команда Жмеринки та Бару. З якихось причин останні не приїхали до Козятина. Тож сильнішого виявляли шкільні команди Козятина та Жмеринки. Гра проходила в форматі 4+1 п’ятнадцять хвилин тайм. В першій половині зустрічі ініціативою заволоділи спортсмени козятинської команди. На один гол гостей господарі майданчика відповідали двома забитими м’ячами.Така ж тенденція збереглася і в другій 15-ти хвилинці. Кінцевий результат матчу 7:3 на користь господарів.

За регламентом турніру до наступного етапу обласної гімназіади мали пробитися команди, які зайняли перше та друге місце. Тож переможець зустрічі ліцей-школа і команда Жмеринки  обоє крокують до наступного етапу зональних змагань обласної гімназіади