Обраховують чи помиляються? Покупці скаржаться на продавців магазину

Обраховують чи помиляються? Покупці скаржаться на продавців магазину
Покупці кажуть, що в магазині часто обраховують. Продавці запевняють – це просто помилка

Ситуація. На гарячу лінію газети «RIA-Козятин» звернулася група людей, переважно літнього віку. Вони повідомили, що у магазині на Білій Казармі, де вони часто купують продукти,  продавці систематично обраховують їх на значні для пенсіонерів суми. 

 

Першим, з ким ми поспілкувалися, був Володимир Довгаль. Від нього ми дізналися, що він нещодавно переніс інсульт і розбірка з продавчинею, якщо й пішла йому на користь, то тільки у фінансовому плані, адже, за його словами, він був обрахований на 19 гривень. Продавчиня гроші повернула, але покупець ставить  питання: Чому він має ціну купленого в магазині товару перераховувати після продавця? 
– Якби в цьому магазині був касовий апарат, то й питань, що продавці обраховують покупців, не виникало б. Коли при покупці товару чека немає, то як мені довести, що я там щось купував? – питає літній чоловік. 

Пан Володимир розповів, що після інциденту в магазині він зустрічався з завідувачкою магазину.

– Я їй розповів, як все було. Тоді вона запитала, чи повернула мені гроші продавець і чи вибачилася? «Значить помилилася», – відповіла вона, а за касовий апарат, щоб поставити в магазині, завідувачка промовчала, – сказав пенсіонер.

Чоловік не розуміє, чому саме так ставиться питання? 

– Виходить, що коли продавця спіймали на гарячому, то щоб працювати далі, їй достатньо вибачитись перед покупцем і повернути гроші, – каже пенсіонер. – Напишіть, що всі, з ким я мав розмову, підтримують мене в необхідності в магазині касових апаратів.

Ще один наш співрозмовник пан Іван розповів, що його у цьому магазині, хоч на невеликі суми, але обраховують систематично.

– Мені не завжди на ліки вистачає, для мене кожна гривня – гроші, – каже пенсіонер.

– А до завідувачки магазину ви зверталися? – запитали ми у пана Івана. 

– Ні, не звертався. Своє повернув та й все на цьому, – каже пан Іван

Почути точку зору завідувачки цього магазину нам не вдалося. Хоча з цього приводу ми  чотири рази були у магазині. Звернулися до працівників магазину, щоб ті допомогли зв’язатися із завідувачкою в телефонному режимі. Тільки вони сказали, що у них відсутній такий з’язок. 

З продавчинею ми поспілкувалися на другий день після інциденту з паном Володимиром. Вона підтвердила такий факт і запевнила, що це була просто помилка.  Почувши точку зору обох сторін, ми запитали двох покупців, які з покупками виходили з магазину, чи не було у них неприємностей у цьому торговельному закладі?

– Особисто зі мною такого не траплялося, але про чутки, що в цьому магазині обраховують, знаю, – відповіла пані Тетяна.

– Коли береш багато товару, продавці якось вираховують, кому можна зайвий платіж підсунути. Касовий чек буде дієвим тільки в тому випадку, коли покупці чеки будуть перевіряти, – каже пан Анатолій і додає: – Не всі продавці обраховують покупців, щоб на них заробити. В одних випадках буває, що треба закласти гроші за зіпсований чи вкрадений покупцем товар. Дається взнаки рівень заробітної плати. Продавець вважає, що за його старання платять недостатьньо і шукає справедливості на свій розсуд. І  як правило, вдаються до способу стороннього заробітку. Така психологія людини, – завершив свою думку пан Анатолій.

Після розмови з Анатолієм ми поцікавилися, як працюють продавці в супермаркетах. Про свою роботу погодилась розповісти пані Наталія. 

– Дійсно, майже кожного місяця ми покриваємо із заробітної плати недостачу товару. Охорона не може за всіма слідкувати. Нещодавно бабусю з апельсинами впіймали. Налякали її поліцією та й відпустили. Потім приходила знов. Тільки охорона вже за нею «по п’ятам» ходила. Нічого не вкрала, – розповідає Наталя.

–  Часто таке буває? – запитали продавчиню.

– Бабуся попалася, бо вона не знала про камери спостереження. Є «спеціалісти», що і камеру, і охорону обійдуть, – пояснила Наташа.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
  • Alexandr Mironov

    МАГАЗИН ГОСПОДАРОЧКА  ТАЖ САМА СИТУАЦIЯ
  • Надія Пилипчук

    У м'ясній точці біля лікарні те ж саме
  • Венера Михайська

    Я завжди бажаю своїм знайомим якісного життя. Коли покупець у магазині, замість насолоди від придбаного товару, отримає стрес-це погано. Я у такий магазин більше не піду. Якби так робили усі, то суб'єкти  господарювання  подбали про якісні послуги.
    Крім того, частина покупців  своєю поведінкою сприяють таким ситуаціям (решта-копійки не потрібна, не беруть товарний чек тощо) Внаслідок такої поведінки страждають інші покупці, для яких кожна копійка важлива..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:24 Моніторили стан питної води та радіаційного фону у Вінницькій області. Результати 17:52 Негода в області: рятувальники прибирають повалені дерева, а енергетики наголошують про небезпеку обриву ліній 15:36 На Вінниччині оголосили штормове попередження. Синоптики повідомили, коли потеплішає 14:00 З квітня деякі препарати від кашлю та болю продаватимуться за рецептом: що варто знати про нововведення? Від читача 15:13 Оголошення 13:10 Неподалік Глухівців під колесами пасажирського потягу загинув чоловік з Черкащини (Оновлено) 12:21 «Хворі серед нас»: Леонід Ящук розповів про хвилю ковіду та про загрозу туберкульозу 11:34 У четвер, 30 березня для автотранспорту закриють залізничний переїзд на Титусівку 10:13 Воїну-розвіднику з Кордишівки потрібен «Mavic». Оголосили збір коштів 09:02 У Козятині хочуть об'єднати підлітків і створити школу аніматорів. Запрошують дітей від 14 років play_circle_filled 08:24 Вночі ворог атакував Україну дронами— знищили 12 «Шахедів» та розвідувальний БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up