Обережно, міни!

Обережно, міни!

Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій ОБЛАСТІ інформує!!!

Шановні громадяни!

Пам'ятайте: ступінь безпеки боєприпасів, що не вибухнули, визначається тільки фахівцями (особисто командиром піротехнічної групи). Тільки фахівець особисто визначає можливість транспортування їх, приймає рішення про спосіб знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів (ВНП). Усі виявлені боєприпаси до визначення ступеню безпеки фахівцями забороняється переміщати та зрушувати з місця.

У будь-якому разі при виявленні ВНП або предметів підозрілого характеру слід пам'ятати, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що випадку каліцтва чи загибелі не станеться, а знахідка буде знешкоджена без завдання шкоди.

Шановні громадяни! При знаходженні ВНП категорично забороняється:

- ні в якому разі не намагатися самостійно вилучити знахідку із землі;

- брати вибухонебезпечні предмети (ВНП) в руки;

- наносити по ним удари;

- робити спроби розібрати ВНП;

- переносити або переміщати з місця на місце;

- кидати їх в багаття або розпалювати вогонь ближче 100 м від ВНП.

Обов’язково про місцезнаходження вибухонебезпечних предметів повідомляйте районний військовий комісаріат, телефонуйте за  номером «101», «102».

Начальник Козятинського РСГУ ДСНС України у Вінницькій області

полковник служби цивільного захисту Світлишин Дмитро Вікторович

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    ідписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up