«Одне можу сказати, дихати зараз стало легше і це головне»

«Одне можу сказати, дихати зараз стало легше і це головне»
  • Минулого тижня на гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернувся козятинчанин Валентин. Він повідомив, що в кочегарці, яка обігріває ЦРЛ подвійне опалення.
  • Така новина зацікавила нас і ми поспішили до кочегарки.

Приїхавши на місце події ми з’ясували, що ніякого подвійного опалення в кочегарці не існує. Для життєдіяльності теплотраси кочегари закидають в топку котлів поліна, іноді розпускаючи колоди вологої деревини на тонкіші чурки.

Потім з’ясували, що друге опалення було не в кочегарці, а в палаті ЦРЛ. Пан Валентин був пацієнтом терапевтичного відділення. В тій палаті, в якій він лікувався тепло надходило від електрообігрівачів. Навіщо тоді спалювати в котельні дрова коли можна забезпечити тепло в лікарні електроопаленням, не розумів наш співрозмовник. Йому, як доброму господарю, шкода було грошей громади. Пан Валентин вважав, якщо вже палити в котельні, то вона повинна забезпечувати теплом всі приміщення і не тільки лікарні.

Не погодитись з пацієнтом терапевтичного відділення немає підстав. З точки зору економії коштів він дійсно правий.

Персоналу лікарні крім слів подяки, що вони знайшли вихід з положення можна тільки ще раз подякувати.

Працівникам котельні також пред’явити нічого, адже мокрі дрова скоріше тліють аніж горять. Тай пан Валентин через те, що кочегари котельні важко фізично працюють назвав їх бідними хлопцями.

Працівники котельні і правда трудяться. Добре коли вся їхня робота знаходить відображення біля самої котельні на снігу. Запитуємо їх

— Хлопці, в КП «Добробут» казали, що сажа вже не буде летіти.

— Ми лише котли палимо —  відповідають вони.

Воно й дійсно, в чому працівники котельні винуваті? Звернулися до жителя вулиці Героїв Майдану пана Олександра. Запитали його як він відноситься до того, що й від дров сажа містом летить.

— Сажи я не помітив, вона якщо й летить, то на високій трубі десь далі розлітається. Одне можу сказати, дихати зараз стало легше і це головне, — сказав на завершення нашої розмови сусід з котельнею ЦРЛ.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Читач15

    Краще б на самому кладовищі зрізали старі небезпечні тополі, гілля яких руйнує пам'ятники та огорожі. І зверніть увагу, вони можуть не тільки покалічити, але й вбити людину. Зробила б міська рада добру справу для людей. І палити б було чим
  • Дмитро Троян

    Уже весь Казатин вырезали, или ещё чучуть осталось?????

keyboard_arrow_up