Оголосили переможців конкурсу «Комфортні громади»: серед проектів є 5 з Козятинщини

Оголосили переможців конкурсу «Комфортні громади»: серед проектів є 5 з Козятинщини
  • Експертна рада конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади», до складу якої входить і депутат обласної ради від Козятинської громади Ігор Грубеляс, оголосила переможців конкурсу.

Як йдеться на сайті Вінницької обласної ради, прийняли колегіальне рішення про виділення 20 млн грн з бюджету Вінницької області на реалізацію проектів-переможців. Серед 70 переможців, що отримають фінансування з обласного бюджету, – два проекти Козятинської міської ради. Це «Безпечне місто» (встановлення камер спостереження) та «Лікар поруч з пацієнтом» — закупівля двох легкових автомобілів Renault Duster для забезпечення рівного доступу населення Козятинської міської ТГ до якісних медичних послуг первинного рівня.

Також серед переможців є проекти Самгородоцької сільської ради — «Реконструкція мереж вуличного освітлення», Махнівської сільської ради — «Придбання спортивно ігрового обладнання для дитячого майданчика Поличинці» та  Глуховецької сільської ради — «Освітлення вулиць не розкіш, а необхідність». 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Альоша Капніст

    Свитло майданчики водогони газ нормально гомади будували ще у 20 столитти уже здивували  л лавренюк будували щось колись. Крим особистого благополуччя
  • Людмила Лавренюк

    Всі громади перемогли ! Всіх не обділили !! Добре що в Самгородок дали кошти на Світло !
  • Геннадий Ткачук

    Молодці усі наші громади,переможці це завжди добре
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up