Олександр Комашко — переможець галузевого конкурсу професійної майстерності

Олександр Комашко — переможець галузевого конкурсу професійної майстерності

На базі державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» провели галузевий конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії: 8311 «Машиніст тепловоза» кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза».

У конкурсі взяли участь 13 переможців внутрішніх конкурсів професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю з професії: 8311 «Машиніст тепловоза» кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза» з 9 областей України та м.Києва.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного туру (розв’язання тестових питань) та практичного туру, який складався з двох завдань.

Перше практичне завдання, яке було пов’язане з роботою на тренажері з управління локомотивом та усунення несправностей«ZDSIMULATOR», проходило на базі нашого навчального закладу. Друге практичне завдання - на базі відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Козятин»: учасники здійснювали огляд тепловоза та виявляли несправності.

У підсумку, учень козятинського училища залізничного транспорту Олександр Комашко зайняв ПЕРШЕ МІСЦЕ у галузевому конкурсі професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії «Помічник машиніста тепловоза» нагороджений Дипломом та цінним подарунком.

Коментарі (1)
  • Таня Янковчук

    МОЛОДЧИНА! Хто хоче учитись той учиться, а хто ні, то того шукають по місту чотири доби.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up