Олександр Комашко — переможець галузевого конкурсу професійної майстерності

Олександр Комашко — переможець галузевого конкурсу професійної майстерності

На базі державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» провели галузевий конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії: 8311 «Машиніст тепловоза» кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза».

У конкурсі взяли участь 13 переможців внутрішніх конкурсів професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю з професії: 8311 «Машиніст тепловоза» кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза» з 9 областей України та м.Києва.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного туру (розв’язання тестових питань) та практичного туру, який складався з двох завдань.

Перше практичне завдання, яке було пов’язане з роботою на тренажері з управління локомотивом та усунення несправностей«ZDSIMULATOR», проходило на базі нашого навчального закладу. Друге практичне завдання - на базі відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Козятин»: учасники здійснювали огляд тепловоза та виявляли несправності.

У підсумку, учень козятинського училища залізничного транспорту Олександр Комашко зайняв ПЕРШЕ МІСЦЕ у галузевому конкурсі професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії «Помічник машиніста тепловоза» нагороджений Дипломом та цінним подарунком.

Коментарі (1)
  • Таня Янковчук

    МОЛОДЧИНА! Хто хоче учитись той учиться, а хто ні, то того шукають по місту чотири доби.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:12 Коронавірус в області: за минулу добу 39 нових хворих та дві смерті 14:30 Новопризначений голова ОДА Сергій Борзов відвідав Козятинщину. Де був і що бачив? 13:09 В Козятині відкриється фотовиставка, присвячена матерям загиблих воїнів 12:48 Антициклон Xabі: яку погоду обіцяють на вихідні? Від читача 17:14 Держбюджет отримав рекордні 19,7 млрд гривень надходжень за 5 місяців 2020 року завдяки підвищенню акцизів на сигарети 11:13 $12 млн на будівництво нового елеватора в селі Козятин 10:42 COVID-19: в Україні більше 52 тисяч. В Козятині вже 41 інфікований 09:51 Софія Собчук: «Мій секрет - постійна праця» 08:15 Трохи потепліє: про погоду у Козятині сьогодні, 10 липня 22:29 Козятинчанин Василь Лопушан отримав обласну нагороду 17:13 Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО) photo_camera 16:19 Рейдові перевірки пожежної безпеки техніки на полях: про що попереджали рятувальники?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up