Спецтема: карантин

Невдало пірнув. Олександру Лавренюку потрібна допомога

Невдало пірнув. Олександру Лавренюку потрібна допомога

Мешканець Глуховець Олександр Лавренюк 18 липня з товаришами пішов на місцевий ставок купатися. Пірнувши, він отримав важку травму хребта, яка потребує довготривалого та дороговартісного лікування.

Після отриманої травми Олександра доправили у Козятинську лікарню, де йому встановили діагноз: перелом дуги С4 зі зміщенням, компресійно-уламковий перелом тіла та дуги С5 по типу вибухового зі зміщенням та ознаками стенозування СМК; перелом правого вертебрального відростка С7, без зміщення. 

Враховуючи складність отриманих травм, спеціалісти Козятинської лікарні прийняли рішення направити Олександра у нейрохірургічне відділення лікарні ім. Ющенка. Те, що подальше лікування Олександр Лавренюк буде проходити на базі лікарні ім. Ющенка, нам підтвердив в. о. головного лікаря Ігор Грубеляс.

А рідні та близькі Олександра звертаються до односельців, друзів, однокласників, всіх, хто знає його і тих, хто не може пройти повз людину, яка потрапила в біду. «Просимо вас звернути увагу на наше прохання, та долучитися до збору коштів на лікування Олександра Лавренюка. Ми просимо вас не залишатися байдужими та згадати, що ми – одна родина, в якій допомагаємо один одному. Це потрібно доводити не лише під час спілкування, а й у важкі моменти. Просимо вас про можливу фінансову допомогу».

Карта ПриватБанку 5168 7422 4065 9171, Шевчук Тетяна Сергіївна

Також можна через сестру Лавренюк (Шевчук) Тетяну передати готівку 0507090272

Коментарі

keyboard_arrow_up