Олексій Раковський страждає від нестерпного болю: терміново потрібна операція

Олексій Раковський страждає від нестерпного болю: терміново потрібна операція

Приєднайтеся до акції милосердя

У травні горе постукало в родину Раковських. Захворів люблячий батько та чоловік Олексій Раковський. Почали сильно боліти ноги, перестав ходити. В лікарні поставили діагноз двобічний асентичний некроз голівок стегнових кісток.

І на сьогодні він потребує проведення оперативного втручання — ендопротезування обох кульшових суглобів.

Працював до хвороби машиністом локомотивного депо. На проведення першої операції було зібрано майже 70 тисяч гривень. До акції милосердя підключилось багато людей. Сьогодніж йому потрібна друга операція на праву ногу.

Мати Олексія — Деоніза Сваткова — прийшла в редакцію з проханням опублікувати в газеті клич про допомогу. У родини вже немає коштів на протезування, яке потрібно провести терміново. Лікарі застерігають, що можливий прогрес погіршення стану.

— Дорогі козятинчани, дуже прошу вашої допомоги, — звертається Деоніза Йосипівна до нас всіх. — У мого 46-річного сина дві донечки, яких потрібно ставити на ноги. Він так страждає із-за болю, який доводиться терпіти... Якщо не зробимо ще однієї операції, мій син приречений, він не зможе ходити. Щиро дякую всім, хто долучиться допомогти нам. Божої всім благодаті.  

Рахунок у Козятинському ТВБВ ощадбанку (10001/0132) №26207503202302 на ім’я Олексія Болеславовича Раковського (ідентифікаційний номер 2665796818).

 

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up