Організатором поневірянь у Козятині виступає міська рада

Організатором поневірянь у Козятині виступає міська рада

Через торту́ри

Така гарна назва — управління праці та соціального захисту населення Козятинської міської ради! Насправді, це установа породження ганебності і приниження. Чого коштує один з описаних нижче випадків.

Козятинчанин Олександр Миколайович Дідук розповів газеті “RIA-Козятин”, що 1 листопада повинен був отримати папірець на субсидію. Чи дають, чи не дають.

— У минулому році мене так само волочили збирати ці папірці, — каже він. — Я два рази привозив довідку з податкової про те, що не являюсь підприємцем. Зробили, дали 140 кубів газу на зиму. Тоді я отримував 1700 грн пенсії. Якраз всю віддавав в газову контору. У цьому році мені вже сказали, що папірця на субсидію немає. Хоча казали, хто в минулому році отримував, і в цьому році 1 листопада вона повинна бути. Її немає і мені сказали, що треба привезти свідоцтво про смерть батька і від мами привезти їм розписку, що я не являюся одружений і ним не був. Це взагалі дурдом. Я цього не розумію.

— Який у вас статус?

— Інвалід І групи з дитинства. Я пішов у МСЕК. Потім з МСЕКа мене відправили в поліклініку. З поліклініки дали той папірець і назад відправили на МСЕК. Потім з МСЕКа назад сюди добрався і приніс цей папірець.

Ось так ганяють, щоб людина відразу відмовилася, сиділа вдома і чекала, коли вже спадок переписати. Доводять людину до крайнощів, щоб стала психічно ненормальною, щоб повісилась, щоб просто здохла, щоб забастовку оголосила, не їла? Такі методи Козятинського управління праці і соціального захисту населення?.

Місцеві можуть страйкувати, але ніхто не хоче. Ніхто не хоче відстоювати свої права.

Дивіться по темі:

Через торту́ри. Організатор: Козятинська міська рада 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up