Осінній «суботник»: козятинчанка одягла рукавиці і сама стала прибирати сміття, яке накидали жильці

Осінній «суботник»: козятинчанка одягла рукавиці і сама стала прибирати сміття, яке накидали жильці

Наведення ладу на прибудинковій території від комунальників не дочекалася

В редакцію газети «RIA-Козятин зателефонувала мешканка нашого міста Вікторія. Вона повідомила, що на вулиці Пушкіна біля спортивного майданчика, що в дворі вулиці Грушевського невідомі особи зробили стихійне сміттєзвалище. Жінка розповіла, що зверталася з цього приводу в міську раду і в Управління ЖКГ. Там сказали, що на дану пору всі працівники комунального підприємства «Чисте місто» трудяться в міському сквері. А підприємство яке раніше займалося збором сміття перебуває в стані ліквідації

Коли ми зустрілися з Вікторією вона з своїм однодумцем Ярославом стягнули з дерев та стовпа електроліній порослі хмелю.

Коли міні джунглі вони з Ярославом трохи розчистили в очі кинувся смітник який влаштували у себе майже під дверима жителі будинків прилеглих до манежу з штучним покриттям.

— Стоять сміттєві баки, — каже наша співрозмовниця. — Невже так важко пройти декілька метрів і викинути сміття туди де йому місце в контейнер для сміття. Невже комусь так хочеться жити біля смітника. Я зверталася в міську раду продовжує свою розповідь козятинчанка. Мені там сказали, що людина яка відповідальна за наведення ладу за прибудинковими територіями у відпустці. Треба почекати коли вона вийде на роботу. Тільки так сталося, що вихід на роботу відповідальної за благоустрій працівниці збігся з прибиранням листя в міському сквері. В ЖКГ проблему розуміють, але всі працівники «Чистого міста» задіяні по прибиранню листя в парку. В дворі вулиці Пушкіна прибирати нікому. Так прокоментувала ситуацію Вікторія.

Крім двох куп бадилля хмелю, декількох пакетів з непотрібом які зібрали Вікторія з Ярославом виднілася кучугура гілля біля спортивного майданчика. А на проїжджій частині дороги красувався матрац який у когось чи відслужив своє і його викинули як непотріб.чи хтось хоче дати спортивному керівництву міста підказку—.сидіння вже є облаштуйте дітям роздягальню. Це жарт звичайно та відхід від теми, але роздягальня дітям-спортсменам потрібна.

Що кажуть в ЖКГ

Як повідомили в ЖКГ, невеликий смітник в приватному секторі на вулиці Пушкіна утворився внаслідок того, що мешканці ОСББ прибираючи свою територію необачно склали купи гілля в приватному секторі. Крім гілля хтось ще щось кинув. Управлінням ЖКГ було прийнято рішення включити стихійне сміттєзвалище в місячник збору сміття. З вивозом відходів немає проблем.

— До нас звертаються голови ОСББ і ми склавши з ними договір даємо їм транспорт та працівників комунальної служби, — сказав начальник ЖКГ Євген Малащук.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up