Остаточний склад і центри громад Вінницької області: Дубові Махаринці і Журбинці лишаються в Самгородку

Остаточний склад і центри громад Вінницької області: Дубові Махаринці і Журбинці лишаються в Самгородку
  • На Урядовому порталі оприлюднені Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Вінницької області.

У Розпорядженні йдеться про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Вінницької області

— Відповідно до абзацу першого пункту 71 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначити адміністративні центри та затвердити території територіальних громад Вінницької області згідно з додатком, — Прем’єр-міністр України  Денис  Шмигаль.

Глуховецька 0521455500 смт Глухівці

Глуховецька
Білопільська
Бродецька
Вернигородоцька
Жежелівська
Кашперівська
Непедівська
Пузирківська
Пляхівська

Махнівська 0521483203 c. Махнівка

Махнівська
Безіменська
Вовчинецька
Куманівська
Переможнянська
Поличинецька
Тернівська
Юрівська

 

Козятинська 0510500000 м. Козятин

Козятинська міська
Козятинська сільська
Кордишівська
Махаринецька
Пиковецька
Сестринівська
Сокілецька
Флоріанівська

Самгородоцька

0521486803 c. Самгородок

Самгородоцька
Вівсяницька
Воскодавинецька
Дубовомахаринецька
Журбинецька
Збаразька
Зозулинецька
Йосипівська
Миколаївська
Михайлинська

 

Нагадаємо, що 26 травня депутати міської ради зібралися на позачергову сесію. Крім утворення Козятинського району депутати обговорювали також приєднання деяких сільрад до Козятинської ОТГ.

За планом Журбинецька сільська рада має увійти в Самгородоцьку. Хоча питання Журбинців переглядалося кілька разів. Спершу їх мали включити до Самгородоцької ОТГ, потім - до Козятинської. Але в кінцевому результаті вирішили приєднати до Самгородка. Хоча громада висловилася за приєднання до Козятинської ОТГ. Тож депутати проголосували за підтримку рішення міськради про входження Журбинецької сільської ради до Козятинської ОТГ.

Аналогічне рішення прийняли і стосовно Дубово-Махаринецької сільської ради, яка за планом теж має увійти до Самгородоцької ОТГ. Хоча громади Блажіївки та Дубових Махаринець теж висловилися за приєднання до Козятина.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up