Освітлення вулиць – це добре, але й про ремонт доріг не варто забувати

Освітлення вулиць – це добре, але й про ремонт доріг не варто забувати
В міському сквері не все до ладу
  • На сторінці міської ради часто з'являється інформація про роботу комунальників.
  • Зокрема, в одному з них йшлося, що працівники комунального підприємства «Чисте місто» вийшли на розчистку узбіч вулиць Незалежності та Грушевського від залежалої пилюки, що через рясні дощі перетворилася на болотяний бруд

Крім того, комунальники навели лад і у міському сквері, покосили траву та прибрали майданчики зони відпочинку середмістя Козятина.Все це добре, але вулиця Грушевського не закінчується перехрестям з вулицею Підгорбунського. Забрати болото з узбіччя вулиці Грушевського, де практично майже ніхто не ходить, хороша справа, але ж ця вулиця – одна з головних і тягнеться від залізничних колій горловини Західного парку до провулку Партизанського. Від вулиці Шмідта до провулку Партизанського дорога на вулиці Грушевського без твердого покриття. Там не злежується пил і не росте травичка, тому що не встигають висихати глибокі калюжі. А від рясних дощів та частина вулиці перетворилася мало не на суцільне озерце на дорозі. Людям, які живуть на не заасфальтованій ділянці, було б приємно хоча б прочитати на сторінці міської ради, що комунальники розчищали узбіччя вулиці Грушевського, а керівник бригади комунальників пройшовся відсипаною ділянкою дороги аж до кафе «Затишок» та позначив місця застою води, щоб в суху погоду їх засипати.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up