Оцінка озелененню міста

Оцінка озелененню міста
А це — результат минулорічного озеленення (ред.)

Наскільки я знаю, висаджували каштани. Звісно, я “за” озеленення міста! Але, я за те, щоб все робилося обдумано

Напевно, владу нічому не навчили злощасні туї. Є велика різниця, коли ми саджаємо саджанці дерев (з невисокою ціною) і дерева за декілька тисяч гривень за штуку. У першому випадку можна це все робити і на волонтерських засадах. Але, коли ми говоримо про озеленення міста, план, то не можна саджати, де здумається і як здумається. Повинен обов'язково бути ландшафтний дизайнер, фахівець, який знає, як і що саджати, та як за чим доглядати. Ця людина буде нести відповідальність і матиме прогноз (скільки прийметься рослин). Влада економить не там, де треба. Потім ця економія виливається в більшу копійку, або ж не дає жодного результату.

Пробачте, але все, що в нас робилося в місті, це два варіанти: не робилося взагалі і робилося не продумано. Я люблю Козятин, але наразі це місто несмаку, в якому немає ні стилю, ні порядку.

Спочатку саджають дерева, потім вони виростають, комунальні підприємства їх чистять, а потім ми ж обурюємося голим стовбурам і сваримо комунальників...

А чому? Коли ж гілля дерев порве провід електропостачання, знову будемо їх сварити? А чому ж, коли раніше саджали дерева, ніхто не думав, що зверху проводи?

Проблема — всієї України! Робимо, а потім думаємо. Сьогодні є величезна кількість і низькорослих дерев, і всього іншого. Є фірми і люди, які в цьому знаються. Нашому місту так не вистачає креативу та професіоналізму. На жаль.

Вадим РОЖУК, депутат міської ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up