«Овація» зібрала повний зал

«Овація» зібрала повний зал
  • Аматорський театр «Овація» презентував козятинчанам свою першу постановку.
  • Дебют відбувся у п’ятницю, 11 червня.
  • Перед початком вистави ми зазирнули до гримерки і поспілкувалися з акторами.
  • Про що говорили і як пройшла прем’єра — читайте у нашому матеріалі.

П’ятничного вечора козятинчани зібралися у Міському будинку культури, щоб привітати із дебютом і насолодитися переглядом першої постановки аматорського театру «Овація». Він виник у нашому місті зовсім нещодавно — всього півроку тому. І за ці шість місяців новоспечені актори, які ніколи не працювали на сцені, навчилися перевтілюватися в різні образи і грати ролі.

— Я працюю вчителем у школі, тому у мене акторський досвід існує, — розповідає Тетяна Міщук, одна з актрис. — Але такий досвід у мене вперше. Мала бажання не тільки свій досвід реалізувати. Мені хотілося, щоб у нашому місті люди мали можливість в дорослому, зрілому віці реалізувати свій потенціал. Тому мені дуже хотілося, щоб у нашому місті був такий осередок творчий. Наталія Павленко — це, напевно, єдина людина в місті, яка погодилася на такий експеримент. Це та людина, яка це робила безкоштовно, тому що тренування, репетиції відбувалися під її керівництвом на благодійних засадах.

Вбрана в елегантну довгу чорну сукню, Тетяна Міщук закінчувала останні приготування до свого виходу на сцену, де мала зачитати глядачам монолог «Театр».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up