Ожеледиця принизила мешканців

Ожеледиця принизила мешканців

Влада домовилася з травмпунктом?

У суботу, 8 грудня, протягом дня на гарячу лінію газети ”RIA-Козятин” надходили повідомлення про слизоту на дорогах та тротуарах. Люди обурені, що міські чиновники для показухи закупили комунальникам контейнери для спецсуміші. Вони на замку… Ми розуміємо розпач тих, хто сам чи їхні рідні, чи знайомі, посковзнувшись, розпластувалися на брудному мокрому льоду.

Сказати, що в ожеледиці вина комунальників, буде не зовсім правильно.Справа лиш в тому, що для чиновників не вистачає кабінетів. А дороги і тротуари в ожеледицю посипати майже нікому.

Щоб посадити в крісло потрібну людину чи свата, чи кума, потрібно когось скоротити. А кого скоротити, як не того, хто прибирає під’їзди. Дати йому більший обсяг роботи, а якщо не справиться з роботою, то його проблеми.

Приблизно за такою схемою було в суботній день, 8 грудня. Тротуари в цей день таки посипали. Тільки, що могла зробити з кілометрами обледенілих тротуарів одна жінка-комунальник.

Контейнери, які поставили міські чиновники, додали їй додаткових труднощів. Та жовта карикатура не фіксує кришку того ящика. Щоб набрати з нього суміш, потрібно тримати кришку рукою. Набравши у відро, вона розсипала по тротуару дитячим совочком. Виникає питання: навіщо знущатися над працівницею, коли посипати тротуари — скоріше, чоловіча робота. У всякому разі, не жінки, яка разом з наповненим відром далека від розмірів гіганта.

Справжнім випробуванням для мешканців Козятина стала неділя, 9 грудня. Надворі потепліло. Пресований сніг від автівок та пішоходів перетворився на лід на дорозі. Складність для людей ще й полягала в тому, що обледенілі дороги були в нерівностях. Чиновники можуть тішити себе економією мастильно-паливних матеріалів на не очищених від снігу другорядних вулицях. Багатьом мешканцям нашого міста така економія обернулась моральним приниженням, фінансовими витратами та візитом до лік

0
0
0
3
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня
По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Коментарі (3)
 • Дмитро Поліщук

  НУ.. а чё так слабо.. на да было выйти и соkью посыпать.. чё даром сидеть и штаны вам просиживать... иль вы ждали что кто то откудато приедет и всю работу сделает за вас...???

  Дмитро Поліщук reply Дмитро Поліщук

  А га.. ДАРМОЇДИ!

  RIA-Козятин reply Дмитро Поліщук

  Напишіть йому:  Стільки злості... Є на те відповідні служби і чиновники, які відповідають за комфорт на вулицях
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up