«Пане президент, де мої ніжки?». Батьки Вови написали листа Зеленському

«Пане президент, де мої ніжки?». Батьки Вови написали листа Зеленському
  • Родина Авдєєвих створила організаційний комітет з боротьби з корупцією в правоохоронних органах. За словами батька Вови Авдєєва, тепер вони будуть боротися не тільки за свого сина, а й у цілому — де будуть бачити корупційні дії поліції.

Наразі справу Володимира, яку вели слідчі козятинського відділу поліції, передали на область. Тепер її вестимуть вінницькі слідчі.

Рідні написали лист-звернення до Президента України Володимира Зеленського, де просять допомогти розібратися і встановити справедливість. Адже у нещасний випадок вони не вірять. Кажуть, що поліція навмисне все списує саме на це. Затягує час, не опитує тих, хто був у компанії, до всього відноситься з сарказмом.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up