«Пане президент, де мої ніжки?». Батьки Вови написали листа Зеленському

«Пане президент, де мої ніжки?». Батьки Вови написали листа Зеленському
  • Родина Авдєєвих створила організаційний комітет з боротьби з корупцією в правоохоронних органах. За словами батька Вови Авдєєва, тепер вони будуть боротися не тільки за свого сина, а й у цілому — де будуть бачити корупційні дії поліції.

Наразі справу Володимира, яку вели слідчі козятинського відділу поліції, передали на область. Тепер її вестимуть вінницькі слідчі.

Рідні написали лист-звернення до Президента України Володимира Зеленського, де просять допомогти розібратися і встановити справедливість. Адже у нещасний випадок вони не вірять. Кажуть, що поліція навмисне все списує саме на це. Затягує час, не опитує тих, хто був у компанії, до всього відноситься з сарказмом.

«Мамо, скажи, я інвалід, де мої ніжки? Я бачу ти плачеш і радієш». Так синку, я радію, що ти живий. А плачу… Не сказала. Пане президент, у вас теж є діти. Яке їхнє майбутнє у державі, де не діють закони?»

Детальніше про лист-звернення читайте в оригіналі

«️Пане президенте, де мої ніжки?
Нагадуємо, що 29.11.20 на залізничній колії біля с. Миколаївка 18-річний юнак, Володимир Авдєєв, лежав без свідомості на колії. Машиніст потягу, побачивши людину на рейках, почав гальмувати. Та гальмівного шляху не вистачило.Сину відрізало обидві ноги а тіло не зрушилось, воно лежало на одному місці. 
Машиністи надали першу медичну допомогу, викликали швидку та поліцію. Відкрито кримінальну справу - порушення правил на залізниці. Та питання не до залізниці.
По дорозі від друзів додому, дитині не потрібно переходити залізничне полотно. Він був покладений на рейки з іншого боку біля колії, щоб не було видно і ніхто не знав. Згодом ми дізнались, хто це міг зробити, хто тримав в страху всю молодь округи.
Ми звернулись до слідчої поліції та обставини змусили звернутись до Вас, пане президент. Почуйте голос народу - Ви в передвиборчій агітації обіцяли що бандити будуть сидіти в тюрьмах, а вони вбивають наших дітей, вийшло - "біцянка-цяцянка"
"Мамо, скажи, я інвалід? Де мої ноги? Я бачу ти плачеш і радієш?"
"Так синку, я радію, що ти залишився живий, а плачу..."- не сказала.
Сердце розривалось, не знала, чи переживе він ще одне хірургічне втручання в його голівоньку.
Не могла стриматись, омивала його материнськими сльозами. Молилась Господу, щоб нікому з батьків більше не довелось оплакувати своїх дітей.
Навіть стало жаль батьків його вбивць.
Пане президенте, у Вас теж є діти - яке їх чекає майбутнє у державі, де не діють закони?
У суспільстві дуже велика зневіра до правоохоронних органів. Вони озброєні та профінансовані коштами платників податків, які перетворились на посібників бандитів.
Ми підозрюємо правоохоронні органи у антридержавній діяльності Їх представники на місцях це переконливо доводять: тиснули на свідків, що це тільки нещасний випадок.  
Які докази ?
1 Судово-медична експертиза відсутня.
2 Не прийняття до уваги інших варіантів трагедії, а особливо, безпосередню інформацію батьків, що це було навмисно
3 Сарказм слідчого на довідкову інформацію зі вказівкою підозрюваного
4 Прийняття рішення слідчим про стан алкогольного спяніння не із результатів медичного дослідження, а лише на "нюх" носом.
5 Затягування часу, відразу не були опитані учасники компанії, в якій перебував потерпілий. Тільки на четвертий день після втручання пресенценіровки.
6 Інсценіровка дізнання: "Ми приїхали тому що наполягали батьки, а що скажете -байдуже, це всеодно нещасний випадок, його збив потяг. 
7 Розміщення на сайті поліції Козятина інфорнмації: "Потерпілий був у стані алкогольного спяніння" без підтверджуюдчих факторів: аналізу крові, сечі.
Поліція відносно злочинів
1 "Наша брань не против плоти и крови, но против духов злобы". Для нас вкрай важливо, щоб поліція першочергово затримала злочинців, щоб уникнути неправомірної розправи - самосуду друзів потерпілого. Ми розуміємо, що ці методи можуть збільшити трагедію. У них теж є рідні. Та згідно закону, треба покарати винних, щоб і іншим було повчально.
2 Позиція правоохоронних органів відносно скоєння слідчим неправомірних дій та бездіяльності - державна зрада, порушення присяги та людяності. Слідчих, що засвітились як посібники бандитів, звільнення з правоохоронних органів, рішення буде прийнято на служіннях в народі та поданнях до обласного керівництва МВС та іншим.
Наше ставлення до вищого керівництва району області - "не бажай іншого царя - може бути гірше". Допоможемо правоохоронним органам, наведемо лад у державі. Хай працюють, дамо ще один шанс.
Стан у державі одним словом - катастрофа 
- політично - немає ідеології державотворення, іде війна.
- економічно - занепад 
- релігійно - антагонізм, ворожнеча, війна
- соціально - беззахисність, велика прірва між владою та народом.
Держава живе в кредит, збільшуючи тягар наступних поколінь, а у чиновників мільйони та сотні тисяч зарплата. Неоправдано завищені пенсії чиновників, які довели до зубожіння народу, а для чесних і працьовитих - злидні.
Ви змусили нас на рівні сімї організуватись для самозахисту, коли держава не може захистити.
Дійшло до того, що треба вже захищати державу. Давайте обєднаємось заради порятунку.
🆘️🆘️🆘️Просимо усіх, хто прочитає цей лист, зкопіювати та надіслати друзям та близьким, а особливо президенту, щоб почув голос народу.
Хай він побачить, що коли він не може отримати допомоги від Верховної ради, що може стати дійсно "слугою народу", якщо прислухається до його голосу.»

Організаційні контакти: тел. 093 253 55 19 
реквізити на допомогу Вові Авдєєву
картка батька: 5168 7456 0181 0556 (Авдєєв Володимир)

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up