Пасивних депутатів громада має намір відкликати

Пасивних депутатів громада має намір відкликати

Тарифний майдан № 5 зібрав рекордно низьку явку. На початок акції  «Ні високим тарифам» прийшли 36 козятинчан.

О 12 годині голова тарифного майдану Едуард Дембіцький повідомив план дій, розповів як проходять протестні акції по інших містах України та дав пораду козятинчанам, щоб підтримували один одного які живуть в сусідстві. Сусідів які з якоїсь причини конфліктують між собою закликав до вирішення газового питання помиритися і спільно протистояти незаконним діям газовиків, якщо такі будуть мати місце. 

– У нас такого як у Львівській чи Полтавській області немає, щоб газовики трубу розривали, але ми до всього повинні бути готові. І як показала практика коли люди згуртовані то вони не законним діям газовиків дають відсіч. Головне не сидіти склавши руки, а кликати на допомогу і фільмувати незаконні дії газовиків, – говорив пан Едуард і на підтвердження слів головуючого один з активістів запитав у присутніх:

– Чому у людини на руці не один палець, а 5?. Що людина може зробити одним пальцем?. А коли всі пальці зжати в кулак. Тільки разом ми сила , – сказав ліквідатор чорнобилець.   

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up