Пенсіонерам обіцяють виплатити по тисячі гривень

Пенсіонерам обіцяють виплатити по тисячі гривень
  • З першого квітня пенсіонерам обіцяють доплатити до постійних пенсій ще тисячу гривень.

 

Одноразова грошова допомога в розмірі тисячі гривень виплатять людям похилого віку, розмір пенсій яких становить менше 5 тисяч гривень, соціальним пенсіонерам та особам з інвалідністю. Для цього розробили відповідні зміни до бюджетного кодексу, які найближчим часом будуть схвалені Урядом і направлені до Верховної Ради.
 

Індексація пенсій

 Із травня будуть проіндексовані пенсії 8,5 мільйонів пенсіонерів, розмір індексації – 11,6%. Соціальні виплати, допомоги та пенсії обіцяють нараховуватися і виплачуватися вчасно і в повному обсязі Крім того, Урядом опрацьовуються рішення щодо збільшення соціальних норм та нормативів для нарахування субсидій.


Допомога під час карантину пенсіонерам

В областях формуються списки одиноких пенсіонерів, яким доставлятимуть ліки, продуктові набори та допомагатимуть з оплатою житлово-комунальних послуг. 40 тисяч соціальних працівників на місцях пройшли спеціальне навчання, як діяти в умовах карантину. Їм нададуть списки громадян, котрим вони допомагатимуть з доставкою ліків та грошей.  Українцям не будуть нараховувати пені та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги.  Субсидії та усі види соціальної допомоги, термін дії яких закінчується, перепризначать автоматично.

При виникненні запитань щодо отримання соціальних виплат, пенсій, субсидій громадяни можуть звертатися на Урядову “гарячу” лінію за телефоном 15-45 та до контакт-центру Пенсійного фонду – 0 800 503 753

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up