Пенсіонерка Надія Марчук підписала сама собі штраф

Пенсіонерка Надія Марчук підписала сама собі штраф
Саме ці кущі малини стали причиною конфлікту між сусідами

Ситуація. Пенсіонерка писала заяву, що немає сміття, а підписала протокол про адмінпорушення. Як сварка з сусідкою через малину, Надії Марчук вилилась у штраф, та чому вона звинувачує чиновника в обмані.

У редакцію газети «RIA-Козятин» надійшов лист від 76-річної пенсіонерки провулку Лісового Надії Марчук. у ньому літня жінка повідомила, що 2 жовтня цього року до неї приходив працівник міської ради з благоустрою Олег Коломієць. Його візит був пов’язаний зі скаргою, яку написала на неї сусідка Юля. Скаржниця була незадоволена, що біля паркана пенсіонерки ростуть кущі малини. Крім розбірки з малиною, чиновника цікавило, чи уклала Надія Марчук договір з комунальним підприємством «Чисте місто» на вивіз сміття. Коли пенсіонерка сказала, що у неї не буває сміття, гість з міської ради сказав, щоб та написала заяву. Та замість аркуша паперу дав пенсіонерці бланк акту адмінпорушення. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up