Пенсіонерка Надія Марчук підписала сама собі штраф

Пенсіонерка Надія Марчук підписала сама собі штраф
Саме ці кущі малини стали причиною конфлікту між сусідами

Ситуація. Пенсіонерка писала заяву, що немає сміття, а підписала протокол про адмінпорушення. Як сварка з сусідкою через малину, Надії Марчук вилилась у штраф, та чому вона звинувачує чиновника в обмані.

У редакцію газети «RIA-Козятин» надійшов лист від 76-річної пенсіонерки провулку Лісового Надії Марчук. у ньому літня жінка повідомила, що 2 жовтня цього року до неї приходив працівник міської ради з благоустрою Олег Коломієць. Його візит був пов’язаний зі скаргою, яку написала на неї сусідка Юля. Скаржниця була незадоволена, що біля паркана пенсіонерки ростуть кущі малини. Крім розбірки з малиною, чиновника цікавило, чи уклала Надія Марчук договір з комунальним підприємством «Чисте місто» на вивіз сміття. Коли пенсіонерка сказала, що у неї не буває сміття, гість з міської ради сказав, щоб та написала заяву. Та замість аркуша паперу дав пенсіонерці бланк акту адмінпорушення. 

Через два тижні, 16 жовтня, Надія Марчук отримала повідомлення з міської ради, в якому йшлося про те, що вона має прийти 18 жовтня на засідання адмінкомісії. 

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up