Перебралася в Україну і стала 2-разовою чемпіонкою світу

Перебралася в Україну і стала 2-разовою чемпіонкою світу

Російські спортсменки знаходять кращу долю в нашій країні

На початку лютого на юніорському чемпіонаті світу з біатлону Катерина Бех здобула 2-ге золото для України. У словацькому місті Брозно-Осрблі вона спочатку виграла спринтерську гонку на 7,5 км з двома вогневими рубежами. А  у гонці переслідування з чотирма вогневими рубежами її результат ніхто з суперниць не перевершив. Вона стала дворазовою чемпіонкою світу.

Катерина Бех — росіянка, яка влітку минулого року ще з двома своїми подругами склали валізи і подалися в Україну. Таке рішення росіянки прийняли після того, як не увійшли до складу команди біатлоністок збірної Росії. В Україні росіянки добре адаптувалися і достойно виступають за українську збірну. Слід відзначити, що це не перші російські спортсмени, які перебралися в Україну. І приємно, що кращу долю для себе вони знаходять саме в нашій державі. А це означає, що в рускому мирі жити ще гірше.

Щодо самої гонки переслідування, то Катерина почала її з 12-секундною перевагою. Не квапливий темп, який вона обрала на гонку, дав переслідувачкам наздогнати її. А промах на першому вогневому рубежі поставив її на шосту позицію. Відстрілявшись на другій лежці чисто, Катерина знову стала лідером гонки. На третій стрільбі новоспечена українка, допустивши ще одну хибу, стала четвертою. На заключній стрільбі, відстрілявшись швидко та чисто, Катя вийшла на лижню на півтори секунди раніше німкені Ханни Кебінгер. І цього нашій спортсменці вистачило для другого золота.    

Галина Касянівська

Коментарі (1)
  • Светлана Данилова

    Спортсмени які покинули Україну. Элеонора Романова, Юлия Манагарова, Павел Падакин, Роман Нойштедтер, Елизавета Ошурков, Дарья Ткаченко, Даниил Лисовой, Олег степко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up