Передумали: «Лісову пісню» та туберкульозну лікарню ліквідовувати не будуть

Передумали: «Лісову пісню» та туберкульозну лікарню ліквідовувати не будуть
  • Заклади готові передати на баланс Вінницької обласної «Фтизіатрії»

Дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» та козятинська обласна туберкульозна лікарня не припинять своє існування з першого квітня. Вони стануть частинами Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання «Фтизіатрія». Доля ще п'яти закладів відновлювального-санітарного типу Вінниччини під питанням 

Загалом у Вінницькій області сім подібних санаторіїв.

— Всі заклади відновлювально-санітарного типу будуть закриті з першого квітня. НСЗУ не бачить санаторіїв у медичній системі та не буде їх фінансувати. Це означає, що всі протитуберкульозні заклади області припинять своє існування. Вони заповнені на половину від їх потужностей. Туди потрапляють у 90 відсотках випадках через соціальні проблеми, а не хвороби. Щороку на утримання санаторіїв виділяли великі гроші, в першу чергу на зарплати, але практичної значущості їх діяльності не було, — розповіла головна спеціалістка відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Лариса Бевз vlasno.info . 

Відомо, що на балансі Кашперівського дитячого туберкульозного санаторію «Лісова пісня» знаходиться велика земельна ділянка площею 33 гектари, приміщення санаторію та чотири радянські автомобілі. В закладі працює 46 спеціаліст та проходить лікування 14 хворих.

Нагадаємо:

Хочуть ліквідувати «Лісову пісню» та «Козятинську обласну туберкульозну лікарню»
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up