Перехожі йдуть болотом через городи, бо дорогою ходити гірше

Перехожі йдуть болотом через городи, бо дорогою ходити гірше
  • Дорога, що пролягає між «Білою казармою» та циганським посьолком, кожної весни стає майже не прохідною для мешканців хутора.
  • Цю дорогу ще можна назвати розвилкою від вулиці Джерельної в сторону Махаринець.

Самі хуторяни чомусь її нарекли колією.

Навіть про «дорогу колію» віршик склали, який прочитала нам мешканка хутора Анна два роки тому:

Колія ти моя колія, і ходили по ній всі, і я

Ходили по ній та пишалися, та проїхали ті, що з дороги знущалися

Колія ти моя колія, вже не ходить ніхто і не я

Там, де люди щоденно топталися, новосели по ній прокаталися.

Пані Анна адресувала ці рядки підприємцю, який поселився на хуторі. Мешканців хутора обурило те, що підприємець став їздити стежиною, якою ходили люди.

Протягом двох років на дорозі, яка веде до циганського хутора, мало що змінилося. Хіба сама згадана стежина припинила своє існування. Зараз люди ходять приватними городами масиву «Європейський».

До посівної кампанії, яка наступить приблизно за місяць, мешканці циганського хутора можуть топтати чужі городи, а коли розвесниться і господарі виорють свої земельні наділи, доведеться до залізничного переїзду людям ходити в чоботях. А біля переїзду міняти взуття.

Самі мешканці циганського посьолка мріють, щоб до їхнього хутора прийшла якась цивілізація, щоб зробили від переїзду до посьолка дорогу з твердим покриттям.

– Формально ми до Махаринець відносимось, але в Махаринці ми тільки на вибори голосувати ходимо, – кажуть місцеві мешканці. – За фактом ми вважаємо себе козятинчанами. Нам до центру міста простіше добратися, ніж до центру села. Бракує тільки дороги.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Валентина Швец

    Пару кілометрів  немає  кому засинати твердим покриттям,щоб можна було пройти по твердому покритті Пару хатин відрізані від цивілізації
  • Инга Канцева

    Це точно пройти до діда з5 дітьми це нереально.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up