Перекрили заїзд до багатоквартирного будинку на Катукова,41 з обох боків. Мешканці цього так не залишать

Перекрили заїзд до багатоквартирного будинку на Катукова,41 з обох боків. Мешканці цього так не залишать

Вулиця Катукова – рекордсмен міста Козятина по негараздах на прибудинкових територіях. То в бригади медиків підвищився тиск, поки вони довезли по горбатому подвір’ї на хорошу дорогу чоловіка з інсультом від будинку №25. То нечистоти розливаються на подвір’я і у електрощитову будинку №27. Цього разу перекрили заїзд з усіх сторін до будинку №41

Вулиця Катукова мабуть єдина вулиця в нашому місті, на якій є частина будинків, біля яких немає дороги. Розділив вулицю Катукова на до і після магазин «Господарочка». До супермаркету є дорога, а після «Господарочки» немає. Відколи збудовані будинки – заїзд автівок і спецтехніки проходив прибудинковою територією. Тобто через подвір’я багатоповерхівок. Заїжджали від «Господарочки» з однієї сторони та будинків 38–40 вулиці Григорія Сковороди з іншого. Так було, поки подвір’я багатоповерхівок не перекрили з боку вулиці Сковороди бетонною плитою багато років тому.

Тепер заїзд перекрили з боку «Господарочки» в районі будинку Катукова 39.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up