Перетворюють вулицю на сміттєзвалище

Перетворюють вулицю на сміттєзвалище
  • Навпроти старої бані на вулиці Винниченка раніше були контейнери для збору твердих побутових відходів.
  • Їх перенесли, втім люди за інерцією продовжують виносити сміття і складати його на тому місці, де стояли баки.
  • Куди поділися контейнери і чому їх забрали?

Пам’ятаєте старі добрі часи, коли сміття у Козятині виносили на машину? Раз на день приїздила вантажівка, опускався металевий ковш, куди скидали побутові відходи мешканці будинків. А хто не встиг на машину, шукав альтернативу, тож не рідко пакети зі сміттям залишали, де прийдеться. Схоже, ці часи повертаються. Ні, ми не про те, що тверді побутові відходи знову треба буде виносити на машину. Ми про те, що козятинчани знову засмічують своє місто.

Гора сміття на узбіччі дороги — це картина, яку часто можна побачити на вулиці Винниченка біля відділення «Нової пошти». Цілу купу сміття наші журналісти помітили тут надвечір у п’ятницю, 26 листопада. У понеділок знову прийшли на цю вулицю і знову те саме — з десяток пакетів для сміття лежить під бордюрами тротуару. Наступного дня навідалися туди повторно вже опівдні. І знову купа сміттям, єдина відмінність — цього разу вмістом одного з пакетів ласував кіт. Це наштовхує на думку, що сміття сюди виносять систематично.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up