Перевірте документи. Ваш провулок може бути вже вулицею

Перевірте документи. Ваш провулок може бути вже вулицею

До редакції газети «RIA-Козятин» звернувся мешканець нашого міста Костянтин з вулиці Сокілецької. Чоловік розказав, що хотів розпочати приватизацію свого будинку, але через огріхи в документах, де вказано, що його дім на «провулку», а не на «вулиці» Сокілецькій, тепер вимушений бігати за довідками.

Претензій наш герой адміністраціям не пред’являє. А звернувся він до редакції, щоб застерегти інших козятинчан про проблеми, які можуть виникнути, як кажуть, на рівному місці. Та закликає всіх земляків, щоб не потрапити в халепу, перевірити свої документи.

— Мені було байдуже, що у мене значиться в паспортних даних. Чи провулок Сокілецький, чи вулиця Сокілецька. Я сплачував комунальні послуги за платіжками і мені було байдуже, на яку вони приходили адресу. Коли постало питання приватизації будинку, тоді виникло питання з невідповідністю паспортних даних, — розказує Костянтин.

Щоб виправити помилки, чоловікові довелося звернутися до ЦНАПу. Там він має змінити відомості з прописки, і ця процедура триватиме до одного місяця. Потім він повинен буде звернутися за довідкою до архітектурного відділу міської ради. І вже з цим пакетом документів може розпочати приватизацію.

Щоб читачу було більш зрозуміло, ми й самі звернулися в архітектурний відділ Козятинської міської ради. Прийняв представника преси начальник відділу містобудування та архітектури Олександр Давидов. 

— Так з вулицею Сокілецькою є така проблема, яка виникла штучно, навіть не за нашої пам’яті, — каже начальник відділу. — За рішенням виконкому № 80 від 28 лютого 1977 року «Про перенумерацію житлових будинків по місту Козятин» у переліку вулиць та провулків міста значився провулок Сокілецький. А вже у рішенні виконкому за № 43 від 19 лютого 1987 року «Про наслідки перенумерації будинковолодінь по місту Козятин», ця ж ділянка міста значилась як вулиця Сокілецька. Тобто провулок Сокілецький у вулицю Сокілецьку переназвали не тепер, а у 1970-80-х. 

Ще Олександр Давидов розказав про те, як в подібних випадках діє архітектурний відділ.

— Такі проблеми можуть торкнутися тих мешканців міста, які виготовляли документи в 80-90-х, можливо й раніше. Зараз вулиця може бути перейменована й нотаріус відправляє людину до нас за довідкою. Така довідка видається кожній особі персонально на підставі документів на право власності, юридичних чи інших. Наша довідка допомагає нотаріусу визначитись, чи відповідає ця адреса цьому будинковолодінню.

— А можна вирішити проблему, щоб людина менше збирала довідок? — питає журналіст.

— Без довідки відділу містобудування та архітектури людям не обійтися. Саме у нас йде таке невеличке розслідування. Ми за допомогою карт, за допомогою рішень намагаємося визначити, чи той будинок з тією самою площею з тією самою конфігурацією відповідає тому будинку, який міститься за старою адресою, — відповів начальник відділу містобудування та архітектури Олександр Давидов.

Читайте також:

Подорож історичними стежками вулиць Козятина або народні назви куточків і вулиць Козятина

Нові назви вулиць Козятина
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:06 Шлях до свободи: історичний серіал про становлення України play_circle_filled 18:03 Розважалися та говорили на серйозні теми: у будинку культури пройшов дитячий захід photo_camera 17:01 Забив до смерті, а тіло закопав у кущах. За вбивство засудили жителя нашого району play_circle_filled photo_camera 15:02 У запеклих боях за Україну загинув 29-річний військовий з Самгородоцької громади photo_camera Від читача 11:09 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 14:42 Учні Кашперівської гімназії віддали свої гроші для допомоги хлопцям із ЗСУ photo_camera 13:59 Центр матері та дитини отримав побутову техніку та обладнання photo_camera 12:53 Наші захисники-земляки потребують допомоги. Необхідні кошти на вантажівку photo_camera 11:43 Де дивитися графік відключення світла у Хмільницькому районі photo_camera 11:00 Центр міста гуде від генераторів. Чи шкодить це нашому здоров'ю? 09:58 Стовпчики термометрів опустяться до -11. Коли козятинчанам чекати морозних днів? photo_camera 08:45 Зберігайте спокій. На Писарівському родовищі сьогодні лунатимуть вибухи play_circle_filled 08:22 Робіть добрі справи, але не позичайте грошей: прикмети та забобони 3 лютого 07:51 Вимикатимуть не всі оселі. Графік погодинного відключення світла на 3 лютого photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up