Перша премія, Гран-прі та сертифікат до Греції про досягнення Марії Кулеші

Перша премія, Гран-прі та сертифікат до Греції про досягнення Марії Кулеші
  • Марію Кулешу козятинчани добре знають як співачку від природи, тепер вона відкрила в собі ще один талант – рукоділля. Нещодавно вона виборола Гран-прі у конкурсі мистецтв «Квітнева фантазія».
  • В яких ще конкурсах Марія брала участь і як стала майстринею з виготовлення ляльок-мотанок?

— Кожного разу на  різноманітних виставках я захоплювалась роботами майстринь з виготовлення ляльок-мотанок і завжди хотіла спробувати створити їх самостійно, – розповідає Марія. – Оскільки в моїй сім'ї ніхто не захоплювався лялькарством, я самостійно відшукувала інформацію про походження цих ляльок. Для чого їх робили та які секрети є у створенні цього оберегу. Тому що це не просто гарна лялька, якою можна гратися діткам. А ще й цінний оберіг, який оберігає нашу родину від недуг, допомагає у здійснені всіх ваших мрій, дарує достаток та добробут родині.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up