Перший дзвоник буде без лінійок

Перший дзвоник буде без лінійок
Захисні маски потрібні будуть на вході до школи. На уроках учні та вчителі можуть бути без засобів захисту, але мають дотримуватися дистанції
  • Знову (не) до школи? Батьки виступають за «живе» навчання своїх чад. Такої ж думки вчительська спільнота. У Козятині готуються розпочати навчальний рік в умовах карантину, але чи буде це очне або дистанційне навчання — зараз спрогнозувати важко. Точно відомо, що урочистих лінійок на 1 вересня перед школами не буде

Батьки, що пережили весняний карантин та дистанційне навчання, найбільше бояться, що восени все повториться знову. Соцмережами блукає безліч жахалок, які передрікають нову хвилю загострення пандемії, повторний карантин та дистанційне навчання їх чад. І чим ближче перший дзвоник, тим вищим є рівень накалу емоцій. Розбираємося у «кольоровій» схемі карантину, щоб зрозуміти, чого ж нам усім чекати від нового навчального року.

Школи готові

Начальник управління освіти та спорту Козятинської міськради Олена Касаткіна говорить, що всі школи забезпечені антисептиками, масками, паперовими рушниками, рідким милом, термометрами, килимками та іншим приладдям, щоб запрацювати з 1 вересня. 

— Ще точно не визначено, в якому режимі мають працювати школи, — розповідає начальник управління освіти. — Але всі навчальні заклади міста готові до звичного режиму роботи. Спрогнозувати, як насправді будуть працювати школи, важко, бо все залежить від епідеміологічної ситуації в нашому регіоні.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up