Перший… не пішов: на станції Козятин поїзди зупинятися не будуть

Перший… не пішов: на станції Козятин поїзди зупинятися не будуть
Відновлення електро та дизель поїздів відтермінували на 15 червня. Фото залізничний інформаційний портал
  • Не поїдемо. Коли відновиться пасажирське перевезення на одній з найбільших вузлових станцій Південно-Західної залізниці, як продають квитки та чи піднялася на них ціна — читайте в інтерв’ю з начальником пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень

З першого червня майже по всій Україні, після довготривалого «карантинного застою» потроху почало відновлюватися пасажирське залізничне сполучення. Але не на Вінниччині. Поїзди на таких станціях як Козятин, Калинівка, Вінниця, Жмеринка та інших, які є на території нашої області, зупинятися не будуть. Винятком може бути Інтерсіті. Але не для Козятина. А все через те, що обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не дозволила відновлення перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах сполучення. Дату відновлення відтермінували на 15 червня. Слід зауважити, що перевезення пасажирів здійснюється в захисних масках. А в поїздах Інтерсіті роблять температурний скринінг. 

Щоб дізнатися всі деталі та відповісти на актуальні питання, які стосуються пасажирських перевезень в момент карантинного послаблення, ми поспілкувалися з начальником пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень Іриною Шклярською.

— Що важче, вхід в карантин чи вихід з нього, з точки зору зупинки руху поїздів та їх відновлення? — запитали ми у Ірини Шклярської.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up