Перший тур гості проігнорували чи врахували економічну складову

Перший тур гості проігнорували чи врахували економічну складову
  • В суботу, 29 лютого, в містах Козятині та Томашполі пройшов перший тур чемпіонату Вінницької області серед ветеранів 40+ з футзалу.
  • В наше місто до ветеранів «Моноліта» мали приїхати команди «Стрижавка» з Стрижавки, «Будівельник» Іллінці, та спортивний клуб «Хмільник»
  • Приїхали тільки ветерани Хмільника.

Справа в тому, що за регламентом змагань обласне футбольне керівництво перший тур зробили якби розігрівочним. Тобто, всі учасники змагань не зважаючи на результати автоматично проходять до наступного раунду змагань. Інакше рахували в  колективах фізкультури. Коли за регламентом змагань перший тур практично скасовується то навіщо в першому турі нести фінансові витрати. Футболісти Стрижавки та Іллінців в козятин не приїхали.

Тож в манежі залізничного училища відбулася зустріч між ветеранами «Моноліта» та «Хмільника». Підсумок зустрічі 5:2 на користь гостей.

Поскільки за регламентом кожен тур має проводитись за коловою системою і кожна команда має в ігровий день зіграти дві зустрічі то наставники команд домовились провести ще й товариську зустріч. В повторній грі «Моноліта» та «Хмільника» сильнішими були господарі манежу. Вони взяли реванш у гостей з рахунком 5:3.

Наступний тур де команда, яка за підсумками ігрового дня посяде четверте місце припинить змагання за трофей. Другий тур чемпіонату ветеранів відбудеться наступної суботи за межами Козятинщини.

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up