Первинна медична допомога: які зміни чекають українців у 2021 році

Первинна медична допомога: які зміни чекають українців у 2021 році

У відомстві розповіли, як планують розвивати первинну ланку мединої допомоги протягом 2021 року

Національна служба здоров'я уклала договори з 1686 закладами первинної допомоги. Близько 75% українців уже обрали сімейних лікарів. При цьому з початку року заклади первинки отримали від НСЗУ 14,3 млрд грн за надання допомоги пацієнтам.

Про це повідомляє пресслужба Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Понад 30 млн 600 тисяч українців обрали своїх лікарів. Це близько 75% населення країни, - йдеться у повідомленні.

На сьогодні НСЗУ законтрактувала 1686 надавачів первинної меддопомоги, з яких 1103 – комунальні медзаклади, 208 – приватні, 375 – лікарі-ФОП. Тобто 35% надавачів послуг первинної меддопомоги, законтрактованих НСЗУ, є приватними. Кількість надавачів первинної допомоги, які уклали договір з НСЗУ, на сьогодні на 220 більше, ніж було на кінець минулого року. Причому 75% з цих нових закладів є приватними або лікарями-ФОП. З початку року заклади первинки отримали від НСЗУ 14,3 млрд грн за надання допомоги пацієнтам.

— Незалежно від того, в якому закладі – комунальному чи приватному – працює лікар, якого обрав пацієнт, він отримує весь обсяг послуг, передбачений Програмою медичних гарантій. Зокрема, це: консультації лікаря, базові дослідження та аналізи, виписка е-рецептів на "Доступні ліки", е-направлень до лікарів-спеціалістів, на проведення досліджень чи лікування, проведення вакцинації дітей і дорослих згідно календаря щеплень, оформлення лікарняних та довідок, -повідомляє пресслужба

Вже 263: коронавірусні дані Козятинщини 13 жовтня
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up