Підозри на коронавірус: звідки приїхали козятинчани?

Підозри на коронавірус: звідки приїхали козятинчани?
  • На сьогоднішній день з початку спалаху коронавірусу на Козятинщині було зареєстровано 5 підозр на COVID-19. Чотири випадки опрацьовані, лабораторно не підтверджені, діагнози підозри на COVID-19 зняті.
  • Наразі ще одна підозра перевіряється.
  • В останньому випадку спрацював швидкий тест, який показав позитивний результат.
  • Але відомо — якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні взяти додатковий зразок матеріалу для його підтвердження в обласній вірусологічній лабораторії методом ПЛР.

Де фіксували і звідки приїхали люди, у яких перевіряли коронавірус на Козятинщині — коментує завідувач козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук.

— Три перших підозри було зареєстровано по місту і дві останніх — з сіл району. Одна особа приїхала з Німеччини, ще по одній — з Болгарії, Івано-Франківська, Чехії. Також був пацієнт з хірургічного відділення, який їздив в онкодиспансер у Вінницю і контактував з хворим лікарем. Попередні чотири підозри мали обтяжений епіданамнезі, через  ймовірний контакт. А п’ятий випадок — через позитивний показник швидкого тесту. Але це не підтверджує діагноз коронавірусу 100%. Ще потрібно обстежити хворого додатково в вірусологічній лабораторії.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up