Підсумки благодійності: скільки козятинчани зібрали коштів для кардіообладнання?

Підсумки благодійності: скільки козятинчани зібрали коштів для кардіообладнання?
  • Дитяче серденько – живи!
  • Загальна сума зібраних та перерахованих козятинчанами на рахунок благодійного фонду «Серце до серця» коштів становить 16 199,20 гривень

Нагадаємо, з 01 по 30 квітня 2019 року у Козятинському районі проведено Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом – «Дитяче серденько - живи!», головною метою якої є збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні. (повідомляє сайт козятинської РДА)
Під час проведення акції, працювали волонтери серед яких були представники педколективів навчальних закладів району, яким активно допомагали учні та батьки, а також медичні та соціальні працівники. Загальна сума зібраних та перерахованих на рахунок благодійного фонду «Серце до серця» коштів становить 16 199, 20 гривні.
Найактивнішим у зборі коштів, як і кілька років поспіль, став колектив ЗНВК «Школа – інтернат - гімназія» ім. В. М. Підгорбунського, який зібрав на благодійність 4 572 гривні.

Довідка про результати Акції «Серце до серця» у 2018 році

За інформацією офіційного звіту благодійного фондуу 2018 році, під гаслом акції, у Вінницькій області було зібрано 417 337, 81 гривню. Це був другий результат серед областей України. На зібрані кошти Фондом було закуплено та передано для дітей з вадами слуху Вінницької області слухові апарати у кількості 46 штук.

Нагадаємо:

У Козятині збиратимуть гроші на кардіообладнання
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують» 19:50 Козятинський міський голова відповіла на актуальні питання, які стосуються перейменування вулиць Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 18:53 Сергій Бенедичук: «Моя нагорода — це борг перед усіма, хто робить вклад у велику перемогу» 17:25 Через надані ЦНАПом послуги бюджет Козятинської громади поповнився більш як на мільйон гривень 15:34 Коронавірус: за добу в нашій області занедужало близько 300 осіб. Чи буде карантин? 14:02 Працюватимуть психолог та тренер: «Слухай» у Козятині запускає перші офлайн -події. Розповідаємо де і коли 12:38 Бабине літо заходить в Україну: про погоду на найближчі дні 11:36 Куди звертатися, щоб оформити субсидію?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up