Пильні активістки з Грушевського 23 помилилися. Винен не злодій, а вітер

Пильні активістки з Грушевського 23 помилилися. Винен не злодій, а вітер

Минулого тижня в редакцію газети «RIA -Козятин» звернулися мешканці вулиці Грушевського будинку 23. Вони повідомили, що в одному з під’їздів цього будинку не відомі особи поцупили вночі вхідні двері.  Їм цю історію розповіли жінки солідного віку «Четвертий день в під’їзді вітер гуляє,» – казали наші співрозмовниці.

 

З гостями редакції ми пішли за вказаною адресою. Прийшовши на місце події бачили таку картину. Двері під’їзду були на місці. Єдине, що кидалося в очі так це те, що частина дверей, яка відкриваються, була з ознаками свіжої фарби.

«Купили та повісили на завіси нові двері» – міркували наші супроводжуючі.

Аж тут вийшов на вид пенсійного віку мешканець будинку. Спробували дізнатися у нього, коли саме двері поставили і чи відомо хто той розбишака, який ходить на промисел коли нормальні люди відпочивають.

—Я перший раз чую, що в нашому під’їзді комусь прийшло на думку знімати двері. У всякому разі мені з цього приводу нічого не відомо, –  сказав жилець будинку.

Прояснив ситуацію голова ОСББ Грушевського 23 Олександр Курніков. Він повідомив, що двері знімали на ремонт після того, як вони були пошкоджені поривом вітру, а саме зігнуло завіс і вони погано зачинялися. Двері зняли і відвезли на ремонт. Оскільки в ремонті дверей були задіяні зварювальні роботи двері довелось пофарувати. 

– Після того як за два дні двері висохли., ми їх забрали з ремонту і поставили на місце, – розповів голова ОСББ. –  Ми дуже вдячні нашим громадянам за активну позицію, але в даному випадку активісток нашого двора в оману ввів вітер. Все що робиться в будинку Грушевського 23 і на прибудинковій території під моїм особистим контролем.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up