Пиляють дерева тому, що палити дровами дешевше, ніж газом

Пиляють дерева тому, що палити дровами дешевше, ніж газом
Ця береза, якщо впаде, може перекрити дорогу

На гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернулися любителі природи Бродецького та Збаража. Вони розповіли, що у Бродецькому лісі місцевий лісник вирізає березняк, а у  Збаражі ріжуть всі дерева підряд. Щоб прояснити ситуацію ми звернулися до директора Козятинського Райагролісу Андрія Семенюка. «Давайте поїдемо на місце, що побачите – те й напишете». – сказав він.

Директор агролісового господарства розповів про черговість дій при вибірці уражених хворобою дерев. Спочатку лісник за наявності хворих дерев у лісосмузі пише лист на ім’я директора. Той дає розпорядження, щоб оглянути дерева комісійно. Після чого вони з листом звертаються до лісопатолога. Лісопатолог з членами комісії оглядає вказану лісову ділянку чи вибіркові дерева, які підлягають видаленню згідно санітарної бубки. Усі ці етапи щодо вказаних дерев у Бродецькому і Збаражі пройшли. Як аргумент Семенюк показав нам 2 лісорубні квитки за номером 121 та 122

—Лісорубний квиток – що це за документ і яку він має юридичну силу? –  запитали ми у Андрія Семенюка.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 20:49 В Україні запускають бета-тест пенсійного посвідчення та е-посвідки в Дії. Як взяти участь 17:43 У Махнівці на благодійному концерті збирали кошти на потреби ЗСУ photo_camera 16:14 Пишуть музику і допомагають армії play_circle_filled 15:15 Нагадали про допомогу переселенцям та повідомили про зміни соцвиплат та пенсій у липні 14:10 У нашій області зняли заборону на вилов раків, але діють певні обмеження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up