Пішов у вічність колишній Козятинський міський голова Михайло Висоцький

Пішов у вічність колишній Козятинський міський голова Михайло Висоцький
  • Всіх, хто знає та пам'ятає Михайла Володимировича запрошують попрощатись з ним завтра 10 серпня о 12.00 год. у фойє Міського будинку культури.

— Дорога громадо! З великим сумом змушений повідомити, що пішов у вічність колишній Козятинський міський голова (2006-2010р.р.), Почесний залізничник, справжній чоловік, гарний батько та товариш Висоцький Михайло Володимирович. Від всього серця висловлюю співчуття рідним та близьким, — написав у ФБ мер Козятина Олександр Пузир

Всіх, хто знає та пам'ятає Михайла Володимировича запрошують попрощатись з ним завтра 10 серпня о 12.00 год. у фойє Міського будинку культури.

Довідково. Михайло Висоцький (1951 року народження) — міський голова Козятина з березня 2006 року по листопад 2010 року. В цей час за його сприяння було реконструйовано фасади школи №1 та міського Будинку культури, розпочата реконструкція скверу ім. Пушкіна, стадіону «Локомотив». Відкрито сучасний обласний соціальний центр матері та дитини по вул. Пролетарська. Відновив роботу басейн «Дельфін», на місті банно-прального комбінату збудований 66-ти квартирний житловий будинок.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну громадську діяльність  Михайла Висоцького у 2016 році нагородили Почесною відзнакою Козятинської міської ради – нагрудним знаком «За заслуги перед громадою» міського голову Козятина 2006-2010 років

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Руслан Цымбалюк

    Царство небесное!
  • Лариса Новікова

    Жахлива новина...
    Царство небесне Михайлу Володимировичу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up