Плату за газ розділяють на дві платіжки

Плату за газ розділяють на дві платіжки
Платежі за доставку розраховані на цілий рік. У «Вінницягаз» радять платити за декілька місяців одним платежем, щоб споживачі зекономили на комісії у банку

Як абонплата. Січневий рахунок за газ надішлють у двох платіжках. Нацрегулятор виділив плату за розподіл з загального тарифу, яку даватимуть в окремій квитанції. Газовики розповіли, за якою формулою рахуватимуть цю плату та який її орієнтовний розмір

 

Наприкінці 2019 року Нацрегулятор вирішив виділити плату за розподіл газу з загального тарифу. І з січня козятинчани почнуть отримувати дві платіжки за газ: окремо за блакитне паливо і за його розподіл (далі — доставка).

— Це є наступним етапом у реформуванні ринку газу, що стартував у 2015 році. З того часу «Вінницягаз» не продає газ, а доставляє його до споживачів і обслуговує мережі. Продажем займається «Вінницягаз збут», — каже речниця «Вінницягазу» Лариса Логінова. — Тариф за доставку газу не є новим. Споживачі його платили у складі загальної ціни на газ. Крім того, люди вже мають типові договори на розподіл та постачання газу, які є окремими документами.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (1)
  • Сергей Попик

    Тариф на доставку повинен передбачати наявність доставки.Якщо раніше  тариф на доставку входив в загальний таиф, значить людина вже заплатила за доставку. Як можна брати з людини кошти за не наданий товар чи послуги якщо газ за фактом споживатися не буде?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up