Побачив дріт на землі — бий тревогу

Побачив дріт на землі — бий тревогу

Гаряча лінія РЕМу — 0800-217-217

З погіршенням погодних умов (вітри, дощі, грози, град тощо) є ймовірність обриву електропроводів, через падіння дерев та гілля на повітряні лінії електропередач, які постійно знаходяться під напругою. Це створює загрозу життю людей, які знаходяться поряд.

Будьте надзвичайно обережними у разі виявлення обірваного електропроводу повітряної лінії! Наближатися до обірваних електропроводів, які знаходяться під напругою, ближче 8 метрів смертельно небезпечно.

У разі виявлення обірваних дротів повітряних ліній електропередач чи відкритих дверей трансформаторних підстанцій, потрібно негайно зателефонувати у колцентр за номером  0-800-217-217.

Потрібно пам’ятати, що повітряні лінії електропередач та трансформаторні підстанції є джерелом підвищено небезпеки для життя людей і тварин. Не проникайте в підстанції і не усувайте самовільно пошкодження в електроустановках. Не прив’язуйте дроти та мотузки до опор електропередач для сушіння білизни. Не прив’язуйте до опор електропередач тварин з метою випасу. Не дозволяйте дітям влаштовувати спортивні майданчики під дротами повітряних ліній.

Якщо ви випадково опинилися біля обірваного дроту, що знаходиться під напругою в зоні розтікання електроструму, слід пересуватися в протилежну від обірваного дроту сторону. При цьому ступні ніг не відривайте від землі.

Козятинські електричні мережі

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up