Початок туристичної ери

Початок туристичної ери

Фото вокзалу Козятин прикрасило титульну сторінку популярного видання

У останньому номері міжнародного журналу Укрзалізниці «Вагонний парк» (№7-8 9124-125)/2017) були опубліковані публікації під назвою «Вокзал станції Козятин – перлина Укрзалізниці»  і «Вокзал з віковою історією – сучасний комфортабельний транспортний вузол». Приємно, що саме наш красень-вокзал став «головним героєм» видання на шести сторінках з фотоілюстраціями із зображенням вокзалу від початку побудови до сучасного вигляду, фото інтер’єру імператорської зали та внутрішніх приміщень. Перша частина публікації про історичні передумови побудови стратегічно важливого об’єкту, з якого розпочався розвиток міста, особливості архітектурного стилю, в якому побудований вокзал, цікаві подробиці про перебування відомих особистостей на вокзалі Козятин, зйомки кінофільмів, курйозні випадки із пасажирами та багато іншого. Друга частина інформації присвячена сучасному життю вокзалу Козятин.

У  інтерв’ю начальник вокзалу Анатолій Чабан розказав про специфіку роботи свого залізничного підрозділу і про те, що у 2017 році виробничий підрозділ вокзалу станції Козятин увійшов до філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Українська залізниця», яка об’єднала головні вокзали України для вирішення стратегічних питань розвитку пасажирського господарства та швидкого переходу до європейського рівня надання послуг. Очільник підрозділу з гордістю розповів про досягнення колективу і  перспективи розвитку.

— Виходу цієї статті передував візит працівників редакції журналу «Вагонний парк», які перебували проїздом на Козятинському вокзалі, — розповів “RIA-Козятин” Анатолій Чабан. — Вони зацікавилися архітектурою та історією реставрації і реконструкції. Надалі підбір матеріалу для публікацій у міжнародному виданні здійснювала наш юрисконсульт Алла Жирна. Вона дуже відповідально виконала це завдання.

За словами Анатолія Івановича, колектив прикладає максимум зусиль, щоб забезпечити належну якість і комфорт пасажирам. Спектр послуг, що надаються на вокзалі, покликаний створити умови, за яких виникне бажання знову ними скористатися.

— Ми чекаємо на кожного пасажира, віддаємо йому часточку своєї душі, адже від того, наскільки якісно ми виконуємо свої обов’язки, залежить дуже багато, а головне – бажання знову скористатися послугами залізничного транспорту для наступної подорожі, - зазначив він.

Стало відомо, що в найближчій перспективі, враховуючи численні побажання громадян та пасажирів, будуть виготовлені буклети з інформацією про історію вокзалу, створено куточок історії вокзалу в залі очкування для транзитних пасажирів.

Повертаючись до публікації про наш вокзал у міжнародному журналі, хочу констатувати: з’являється впевненість, що дізнавшись більше про унікальну  історичну пам’ятку, не тільки пасажири, жителі міста, а, можливо, і жителі інших країн захочуть відвідати наше місто.

Почитати згадане видання можна у нас в редакції та в технічній бібліотеці, яка знаходиться вул. Васьківського, 20.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up