Дизель-поїзд Козятин-Христинівка знову курсуватиме

Дизель-поїзд Козятин-Христинівка знову курсуватиме

Рейс, що обслуговує мешканців Козятинського, Погребищенського, Липовецького, Іллінецького районів, відновлять з 22 лютого

Нагадаємо, що 23 листопада через збитковість останній рейс сполученням Козятин-Христинівка відбувся в кінці листопада.  

Відміна дизеля викликала шквал негативних обговорень серед козятинчан у соцмережах. Мовляв, ось так залізниця дбає про людей. Скоро і колії почнуть розбирати

Відомо, що дизель-поїзд № 6297/6298 «Христинівка-Козятин-Христинівка» належить Одеській залізниці. І шлях до його майбутнього скасування було прокладено ще два роки тому, коли стан колії значно погіршився, а швидкість руху дизель-поїзда суттєво впала. Разом з ним впав і пасажиропотік — складав лише на 1-5 %, що відповідно не покривало витрат на його курсування. Продаж квитків на дизель-поїзд в межах Південно-Західної залізниці здійснювався лише квитковими касами вокзалу станції Козятин і складав в середньому за добу лише 4 квитки.
Однак днями стало відомо, що маршрут відновлять.

Як прокоментувала газеті «RIA» начальник пасажирського сектору козятинської дирекції залізничних перевезень Ірина Шклярська, надійшла телеграма із Одеської залізниці.

— З 22 лютого 2020  призначається курсування приміського дизель-потяга Христинівка-Козятин-Христинівка, — каже Ірина Шклярська. — Прибуття в Козятин о 14.40, відправлення — о 14.49. Періодичність потяга така ж, як і була до його відміни — по 3,4, 6,7 дням тижня.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Інна Кравчинська

    Супер новина!!! Дякую за відновлення поїзда!!! Але за пасажиропотік і продаж квитків було не зовсім так,як написано,я можу стверджувати це від ст Зарудинці до ст Козятин і назад,людей їздило багато і зайців не було,так як на кожній зупинці провіряли і обілечували пасажирів в вагоні,а де ми можемо брати білети,коли каса закрита на станції,ще добре,що станцію не закрили,а як з Козятина їдеш,то прибігаєш до поїзда з торбами і зовсім не зручно іти до каси по білет,бо далекувато,пробігти повз дизель з Київської на Шепетівську і назад.Дуже зручно брати білет в дизелі і завжди давали білет,то чому їх не враховували,я не розумію. Цей дизель завжди теплий,на відміну від інших.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up