Подяка людям, які підтримують мене в тяжку хвилину.

Подяка людям, які підтримують мене в тяжку хвилину.

Хочу від щирого серця подякувати директору Козятинського районного терцентру Василю Григоровичу Матвійчуку та соціальному робітнику, яка мене обслуговує Любові Ігорівні Василюк.

13 червня помер мій чоловік, сама я дуже хвора, через 40 днів прийшла мені путівка їхати на лікування у військовий шпиталь для інвалідів війни м. Вінниці. Я не ходяча, пересуваюсь з допомогою ходунків. Директор терцентру виділив мені службовий автомобіль, де водій Володимир Васильович Которощук, будучи у відпустці, відвіз мене та допоміг поселитися у шпиталі м. Вінниці та через 20 днів бувши у відпустці з соцпрацівником забрали мене.

Хочу для мене дорогим людям висловити свою подяку за щире ставлення до таких хворих людей. Нехай в їхньому житті завжди світить ясне сонце, а молодій моїй Любі – здоров’я, чистого кохання за її добре відкрите серце та добре ставлення до старих людей, які і ждуть доброго слова та підтримки.

Низький уклін Вам усім до землі, душевного спокою, а саме головне – здоров’я, здоров’я і миру.

З повагою, ваша Буцерога Галина Миколаївна с. Махаринці

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?!
Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Я читаю “RIA-Козятин”! Я читаю “RIA-Козятин”!
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up