Похваліться своїми домашніми улюбленцями

Похваліться своїми домашніми улюбленцями

Газета “RIА-Козятин” розпочинає новий фотоконкурс, який триватиме протягом трьох місяців.

Присилайте нам фото своїх домашніх улюбленців: котиків, собачок, птахів, хом'ячків, свинок і так далі. Переможе той господар, чий улюбленець набере найбільше голосів. Приз — чек-сертифікат від магазину ветеринарії.

Майже у кожного в сім'ї є домашні тварини, птахи. Цей конкурс фотосвітлин має на меті розповісти нашим читачам про те, яких тварин ви обожнюєте і приручили. У описі до фото дайте коротку характеристику ВАШОМУ улюбленцю та своє прізвище. Фото всіх учасників будуть опубліковані в газеті "RIA-Козятин".

А це вже перші домашні улюбленці.

Дуся  Я найдобріший ротвейлер у світі, але, будь ласка не ображайте мого друга. Соломон Годенко 

 Маська- грайлива кішечка, яка час від часу показує кігтики. Господиня в домі. Любить спати на чистій та тепленькій постілі. 

Пуся Найкраща в світі собачка, домашня улюблениця. Дуже грайлива та ревнива. 

Єдуард Наш веселий хом`ячок! 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Як у Козятині святкували День матері та День сім'ї Як у Козятині святкували День матері та День сім'ї
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up