Показали, як триває реконструкція приймального відділення районної лікарні

Показали, як триває реконструкція приймального відділення районної лікарні
  • У 10 опорних лікарнях Вінницької області триває реконструкція приймальних відділень в рамках президентської програми «Велике будівництво». Також за державні кошти купляють сучасне діагностичне обладнання.
  • На Facebook-сторінці «Великого будівництва» опублікували фото лікарень Калинівки, Козятина, Вінниці.

«У лікарні швидкої допомоги у Вінниці пройшли роботи з реконструкції приймального відділення. Крім цього, була зроблена триповерхова добудова головного корпусу, де розташувалося приймально-діагностичне відділення з ургентним операційним блоком на 4 операційні та відділенням інтенсивної терапії. Готовність першої черги реконструкції Калинівської та Ямпільскої лікарень становить 100%. Будівельна готовність першої черги реконструкції інших восьми відділень становить від 72 до 98 відсотків, з них готовність 90% і більше мають 4 відділення», - зазначено в повідомленні Сергія Борзова.

За інформацією голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, на першому етапі було закуплено десять рентгенівських систем загального призначення та десять апаратів ультразвукової діагностики на загальну суму понад 56 мільйонів гривень.

«Система рентгенівської діагностики вартістю 4 млн.800 тис. грн. та ультразвукова діагностична система вартістю 800 тис. грн. закуплені за кошти з державного бюджету в рамках президентської програми «Велике будівництво». Отримане обладнання надає можливість швидкого встановлення діагнозу та допомагає лікарям оперативно, не втрачаючи час вступити у боротьбу з хворобою.

Козятин. Реконструкція приймального відділення районної лікарні

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Galina Galina

    Удз є.а спеціалістів немає.це як????
  • Володимир Сушко

    Ремонт, обладнання....!Ще спеціалістів не вистачає!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up