Покинутий "хатіко"близько місяця жив на трасі

Покинутий "хатіко"близько місяця жив на трасі

 

  • На узбіччі траси Вінниця - Калинівка вимушено оселився покинутий собака.
  • Його бачили і козятинчани. Звертаються до бажаючих забрати бідолашного пса. Сьогодні,23жовтня,  в соцмережі повідомили, що твaринa мaє нового господaря. Aби люди не переймaлися долею чотирилaпого, він зaлишив зaписку: «Собaкa потрaпилa у хороші руки. Всім, хто годувaв, дякую».

На Вінниччині біля траси живе покинутий "хатіко" . Собаку залишив горе- господар, а підгодовують небайдужі проїжджі

Вже близько місяця, на узбіччі траси Вінниця - Калинівка вимушено оселився покинутий собака. А конкретніше в лісі, на межі сіл Павленки Калинівського району та Лаврівка Вінницького.

Собака вірно стереже старі штани господаря, який вивіз чотирилапого та викинув

Бачили пса і козятинчани.За словами людей, песика підгодовували люди, які щодня їздять на роботу у Вінницю і назад. Вони й залишають чотирилапому хліб, ковбасу, кістки і навіть консерви. Але люди переживають, що з приходом зими бідолашному собаці буде непереливки.

Сумний і проникливий погляд пса благає про допомогу. Зима не за горами.

Прохання до небайдужих людей — заберіть, не дайте загинути. від туги, голоду та холоду

Сьогодні в соцмережі повідомили, що твaринa мaє нового господaря. Aби люди не переймaлися долею чотирилaпого, він зaлишив зaписку: «Собaкa потрaпилa у хороші руки. Всім, хто годувaв, дякую».

0
0
2
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up