Козятинський студент-залізничник став срібним призером на фаховому Всеукраїнському конкурсі

Козятинський студент-залізничник став срібним призером на фаховому Всеукраїнському конкурсі

Днями на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С.Кудряшова відбувся конкурс фахової майстерності з професії “Слюсар з ремонту рухомого складу”

На конкурс прибули учасники (переможці І-х регіональних етапів) з девяти областей України. Вінницьку область представляв  учень групи №20 (професія «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза») козятинського залізничного училища Микола Мартинюк

Конкурсанти змагалися у двох турах: теоретичному та практичному. Спочатку учасники виконували тестові завдання на персональних комп’ютерах: на 60 питань давалась година. Необхідно було вибрати одну правильну відповідь із чотирьох запропонованих.  Визначали рівень знань з таких предметів: «Слюсарна справа», «Будова та ремонт електровоза», «Правила технічної експлуатації та інструкції», «Технологія галузі», «Охорона праці».

На практичному рівні перевіряли навички які відповідають вимогам кваліфікації «Слюсар з ремонту рухомого складу» (ІІІ, IV розряд).

Конкурсантам треба зробити огляд та ремонт полозу струмоприймача електровозів та виготовити кріплення струмопровідної шини електровоза. Час — 30 хвилин.

Микола Мартинюк з Козятина показав високий рівень знань з теоретичного навчання, належні професійні вміння та навички. В результаті наш земляк зайняв почесне друге  місце та був нагороджений дипломом, медаллю та цінними подарунками.

Нагадаємо:

Олена Бережнюк — бронзовий призер з професії "Офіціант"
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
    Відредагуйте або видаліть це

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up