Поліцейські пам’ятають про героїв

Поліцейські пам’ятають про героїв
  • У неділю, 26 квітня 2020 року, минають тридцять четверті роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, мабуть, найважча за своїми наслідками катастрофа в сучасній історії. Адже і зараз впливає на життя мільйонів людей.

Масштаби Чорнобиля могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Адже ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Серед ліквідаторів є і чимало козятинських міліціонерів.

Так, за інформацією Ради ветеранів та колективу Козятинського відділення поліції, з травня 1986 року по 1990 рік у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяли участь 1059 працівників міліції. Серед них працівники Козятинського районного відділу Віктор Щаблевський, Василь Черняєв, Анатолій Яричевський, Сергій Горовенко Михайло Мельник, Володимир Полічковський, Леонід Свінціцький, Петро Левчук, Олександр Гаврилюк, Віктор Швець, Олександр Грошовенко, Степан Демчик.

Вічна пам'ять: Олексію Панчуку, Сергію Бондарчуку, Олександру Тихенькому, Володимиру Воловику,  Володимиру Табашнюку. Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up