Поліція набирає спецпризначенців. Шукають 25 бійців для батальйону «Вінниця»

  • Маєш силу і не боягуз? 
  • Тоді тобі в батальйон «Вінниця», де зараз 25 вакансій.
  • Обласна поліція почала набір на службу в патрульній поліції особливого призначення.
     
Поліція набирає спецпризначенців. Шукають 25 бійців для батальйону «Вінниця»
Бійці «Вінниці» на мосту в Попасній. Фото з групи у Фейсбуку "Батальйон особливого призначення «Вінниця»"

Поповнити батальйон «Вінниця» мають 25 новий бійців. Щоб таких відібрати, оголосили конкурс. Приймати документи почали сьогодні, 1 листопада. Наприкінці місяця, 22 листопада, вже мають розпочати тестування кандидатів. Відправлять на підготовку новобранців після конкурсного відбору, який триватиме до кінця цього року.

Про набір на службу в патрульній поліції особливого призначення повідомили на сайті обласної поліції. Заробітну плату спецпризначенцям обіцяють не на багато вищу, ніж у «копів» – від 9 тисяч гривень. Які гарантії дають співробітникам, що погодяться на цю нелегку роботу – дивіться нижче у відео.

Як бійці батальйону «Вінниця» несуть службу та куди їздять у відрядження, три роки тому розповідав 20minut.ua їх перший комбат Руслан Мороз. Тепер колишній самооборонівець працює заступником начальника обласної поліції. А коли керував батальйоном, казав: «Вінниця» на Сході в авторитеті.

Як починав формуватися батальйон «Вінниця» та для чого він створювався, редакція писала в матеріалі «Сьогодні приймає присягу перша тридцятка спецбатальйону „Вінниця”».

Щоб взяти участь у наборі нових бійців, який триватиме протягом листопада, треба заповнити онлайн-анкету. Подробиці про конкурсний відбір можна отримати таким чином:

  • сходити в управління Нацполіції на Театральній, 10 – каб. 111, 
  • подзвонити за телефонами (0432) 59-42-22, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06.

Нагадаємо, що зараз також свій набір проводить патрульна поліція міста. Більше інформації про поліцейські конкурси та нормативи, які доведеться скласти, щоб одягти форму, знайдете ТУТ.
 

Наталія ГОНЧАРУК

Коментарі

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up