Поліція прозвітувала, що спрацювала краще, ніж в минулому році

Поліція прозвітувала, що спрацювала краще, ніж в минулому році

Напередодні Нового рокув суботу 29 грудня в кабінеті начальника Козятинської поліції відбулася конференція для місцевих журналістів

Серед запрошених були представники і газети “RIA- Козятин”. Провів звітну конференцію Начальник Козятинської поліції Олег Швець. Спочатку він розповів присутнім за оперативну роботу керованого ним підрозділу, про попередження і розкриття злочинів на території району.

За словами головного поліцейського, основними та першочерговими завданнями відділення є протидія злочинності в молодіжному середовищі, запобігання поширеної наркоманії пияцтву та алкоголізму, протидія іншій злочинності, забезпечення публічної безпеки оперативно пошуковій діяльності та правопорядку на дорогах.

За рік відділенням поліції було зареєстровано 8579 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. По РДР було зареєстровано 1062 факти 256 особам повідомлено про підозру

В 2018 році розкрито 10 важких злочинів відносно звітного періоду 2017 року. Важких злочинів було розкрито 7, що становить 32 відсотки розкиваємості. Зареєстровано 188 тяжких кримінальних проваджень. В 2017 році таких проваджень було зареєстровано 270.  В цьому році було скоєно пять розбійних нападів, в минулому році —1. Зафіксовано 13 квартирних крадіжок, у 12 випадках відкрите кримінальне провадження. Зафіксований один факт хуліганства, даній особі повідомлено про підозру. В цифрах Козятинське відділення поліції спрацювало краще, ніж в році минулому.

Як звітував начальник, дивіться у відеозвіті.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up